Üniversitemiz yönetiminin bir süre önce duyurduğu başarılı çalışanların ödüllendirileceği yönerge kapsamında, yüksekokulumuz çalışanı Ümit Kaya, en çok oyu alarak ödülü almaya ak kazandı.  Kaya, ödülünü Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Ergül TÜRKMEN’in elinden aldı.

Ödül yönergesi kapsamında yüksekokulumuz personeli tarafından yapılan oylamada en çok oyu alarak ödüllendirilen Kaya; ‘’Oy vererek ödülü almama vesile olan mesai arkadaşlarıma, çalışmalarımı ödüle layık gören yüksekokulumuz ve üniversitemiz yönetimine çok teşekkür ederim.’’ cümleleriyle duygularını ifade etti.

Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Ergül TÜRKMEN ise ‘’Üniversitemiz yönetimi bir süre önce üniversitemizde görevli akademik ve idari personelin, öğrencilerin, üniversite dışındaki kişi, kurum ve kuruluşların çalışmalarında göstermiş oldukları üstün başarı ve hizmetlerin değerlendirilmesi, performanslarının artırılması ve çalışmalarının desteklenmesi amacıyla ödüllendirileceğini duyurmuştu. Biz de bu kapsamda yüksekokulumuz içinde bir oylama yaptık ve Ümit Kaya arkadaşımız diğer arkadaşlarının çoğunun oyunu alarak bu ödülü almaya hak kazandı. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. ‘’ dedi.

Yüksekokulumuz idari yapılanmasının oturmuş bir sistemi olduğunu ve tüm personelin görevini layıkıyla yaptığını ifade eden TÜRKMEN, ‘’ Bu vesileyle tüm personelime gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.’’ cümlelerini kaydetti.

 ödül