Oryantasyon Toplantısı

Yüksekokulumuza 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında kayıt olan öğrencilerimiz için 11 Ekim 2018 tarihinde oryantasyon toplantısı düzenlendi. Öğrencilerin Üniversite hayatı hakkında bilgilendirilmeleri amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte öğrenci hakları ve sunulan hizmetlere yönelik bilgiler aktarıldı.

 2

 

Yüksekokulumuz adına yaptığı açılış konuşmasına öğrencilerin yeni eğitim-öğretim yılını kutlayarak başlayan Okul Müdürü Prof. Dr. Hasan TANAK, "Öğrencilerimize ilimize ve Üniversitemize hoş geldiniz diyor, eğitim hayatında şimdiden başarılar diliyorum. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu olarak öğrencilerimizi en donanımlı şekilde yetiştirmek için çaba sarf ediyoruz. Eğitim hayatı dışında öğrencilerimizin sosyal ve kültürel faaliyetlerde de her zaman yanlarında olduğumuzu bilmesini isterim." dedi.

 

 1

 

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile Erasmus ve Farabi Koordinatörlüğü tarafından yapılan sunumlarla devam eden program, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

 

6

 

 

5