Yüksekokulumuz Moda Tasarımı Bölümü ikinci sınıf öğrencileri bir yıllık emeklerini hazırladıkları bir sergi ile ziyaretçilerin beğenisine sundular.  ‘Hayal ve Gerçek’ temalı sergide çeşitli oyuncaklar, günlük ve özel günler için tasarlanan kıyafetler yer aldı. Serginin açılışını Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Ayşe Şahin Yağlıoğlu, Müdür Yardımcılarımız Doç. Dr. Hasan Hüseyin Ökten, Doç. Dr. Berkant Konakoğlu, Yüksekokulumuz Sekreteri Ruhi Kılıç, Tasarım Bölümü Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Dr. Melike Ciloşoğlu, Tasarım Bölümü Öğretim elamanları Öğr.Gör. Ayçin Taşoluk ile Öğr. Gör. Esra Ok Zöhra yaptılar.

sergi

Sergideki ürünleri tek tek inceleyen Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Yağlıoğlu sergiyi hazırlayan öğretim görevlileri Ayçin Taşoluk,  Esra Ok Zöhra ile öğrencilerden ürünler hakkında bilgi aldı. 

Öğr. Gör. Esra Ok Zöhra sergide yer alan ürünlerin öğrencilerin iki yıl boyunca öğrendikleri bilgileri hayata geçirmelerinin bir sonucu olduğunu söyleyerek sergideki oyuncakların deprem bölgesindeki çocuklara gönderileceğini kaydetti.

Öğr. Gör. Ayçin Taşoluk ise öğrencilerinin büyük bir özveriyle sergiye hazırlandıklarını; ürünlerin öğrencilerin hayal gücünün bir sonucu olduğunu söyledi.

sergi8

Sergiyi Merzifon Ziya Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım Teknolojileri Programı öğretmenleri ve öğrencileri de ziyaret ettiler.

Açılış sonrası Yüksekokulumuz Müdürü Yağlıoğlu ve beraberindekiler sergiyi hazırlayan öğretim elemanları ve öğrencilere teşekkür plaketi takdim ettiler. 

sergi1

SERGİ FOTO

sergi3

sergi (1)

sergi2

sergi5