Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Ayşe Şahin Yağlıoğlu ve beraberindekiler geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Özel KOLMED Hastanesine bir ziyaret gerçekleştirerek Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kol ve Hastane Genel Müdürü Sedat Ertürk ile bir araya geldiler.

KOLMED1

Ziyarette Yağlıoğlu’na Yüksekokulumuz Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Berkant Konakoğlu, Doç. Dr. Hasan Hüseyin Ökten, Yüksekokul Sekreteri Ruhi Kılıç ile Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Programı öğretim üyelerinden Ece Avluoğlu Yılmaz ve Mesut Türk eşlik ettiler.

KOLMED

Müdürümüz Prof. Dr. Yağlıoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Kol’a hayırlı olsun dileklerini ileterek Yönetim Kurulu Başkanı ile yüksekokulumuz öğrencilerinin eğitim öğretim süreçleri içinde yer alan staj uygulamaları ve hastane personelinin hizmet içi eğitimi gibi konularda istişarelerde bulundu. Görüşme sonunda karşılıklı iş birliğini geliştirecek adımlar hakkında fikir birliğine varıldı.

KOLMED2

Toplantı sonunda Hastane Genel Müdürü Sedat Ertürk yüksekokulumuz ekibine hastaneyi gezdirerek işleyişi hakkında bilgi verdi.

 KOLMED3

KOLMED4