T. C.

AMASYA ÜNİVERSİTESİ

Amasya Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

 

KALİTE ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ

Sıra No

PROGRAM ADI

AD SOYAD

1

Bilgisayar Teknolojileri

Efe Can KARADENİZ

2

Elektrik ve Enerji

Miraç ÇETİN

3

Elektronik ve Otomasyon

Ömer GÜREL

4

Mimarlık ve Şehir Planlama

Şule TOPUZ

5

İnşaat

Kerem AKKAYA

6

Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri

Merve ÇAKMAK

7 Makine ve Metal Teknolojileri Turgut YULAFÇI
8 Tasarım Rümeysa ŞAHİN
9 Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Ertuğrul ÖZTÜRK

 

 

AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Başkan

Doç. Dr.

Boğaçhan BAŞARAN

Üye

Doç. Dr.

Hasan Hüseyin ÖKTEN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Saliha ÖZARSLAN

 

BiRiM YAYIN ALT KOMiSYONU

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Başkan

Doç. Dr.

Hasan Hüseyin ÖKTEN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Ece AVULOĞLU YILMAZ

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Mesut TÜRK

 

BİRİM KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KURULU

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi

Mesut TÜRK

Üye

Öğr. Gör.

Sabri Serkan TAN

Üye

Yüksekokul Sekreteri

Ruhi KILIÇ

 

BİRİM ÇİFT ANADAL VE YANDAL KOORDİNATÖRÜ

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Birim Koordinatörü

Doç. Dr.

Berkant KONAKOĞLU

 

BİRİM WEB SAYFASI SORUMLUSU

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Web Sayfas Sorumlusu

Şef

Mehtap AYDIN AYDOĞDU

 

BİRİM ENGELLİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Akademik İşlemler

Öğr. Gör.

Tuğba CANER SÖNMEZ

İdari İşlemler

Şef

Mehtap AYDIN AYDOĞDU

 

BİRİM DİJİTAL ARŞİV GÖREVLİLERİ

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Birim Dijital Arşiv Görevlisi

Bilgisayar İşletmeni

Ferhat BURSA

Birim Dijital Arşiv Görevlisi

Memur

Suna SERDER

 

BİRİM İÇ KONTROL SORUMLULARI

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

İç Kontrol Sorumlusu

Doç. Dr.

Hasan Hüseyin ÖKTEN

İç Kontrol Sorumlusu

Yüksekokul Sekreteri

Ruhi KILIÇ

 

BİRİM RİSK KOORDİNATÖRÜ

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Birim Risk Koordinatörü

Yüksekokul Sekreteri

Ruhi KILIÇ

 

BİRİM ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRÜ

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Birim Koordinatörü

Doç. Dr.

Berkant KONAKOĞLU

 

BİRİM KALİTE VE AKREDİTASYON TEMSİLCİLERİ

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Kalite Temsilcisi

Doç. Dr.

Hasan Hüseyin ÖKTEN

Kalite Sorumlusu

Yüksekokul Sekreteri

Ruhi KILIÇ

 

BİRİM BOLOGNA KOORDİNATÖRÜ

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Birim Koordinatörü

Doç. Dr.

Boğaçhan BAŞARAN

 

BİRİM ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRÜ

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Birim Koordinatörü

Doç. Dr.

Berkant KONAKOĞLU

 

ERASMUS+ ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMI BÖLÜM KOORDİNATÖRLÜKLERİ

S.N.

BÖLÜM ADI

KOORDİNATÖR ÖĞRETİM ELEMANI

1

Bilgisayar Teknolojileri

Öğr. Gör. Osman KAYHAN

2

Elektrik ve Enerji

Öğr. Gör. Suat ŞAHİN

3

Elektronik ve Otomasyon

Öğr. Gör. Nail ALTINTAŞ

4

İnşaat

Öğr. Gör. Sevda KÜTÜK

5

Kimya ve Kimyasal İşleme Tekn.

Prof. Dr. Ayşe ŞAHİN YAĞLIOĞLU

6

Makine ve Metal Teknolojileri

Öğr. Gör. Ahmet Doğukan KÖSEOĞLU

7

Mimarlık ve Şehir Planlama

Doç. Dr. Berkant KONAKOĞLU

8

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Tekn.

Dr. Öğr. Üyesi Engin KAYNAR

9

Tasarım

Öğr. Gör. Melike CİLOŞOĞLU

 

MEVLANA ÖRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMI BÖLÜM KOORDİNATÖRLÜKLERİ

S.N.

BÖLÜM ADI

KOORDİNATÖR ÖĞRETİM ELEMANI

1

Bilgisayar Teknolojileri

Öğr. Gör. Sabri Serkan TAN

2

Elektrik ve Enerji

Öğr. Gör. Bekir Emre ALTUN

3

Elektronik ve Otomasyon

Öğr. Gör. Ayhan TETİK

4

İnşaat

Öğr. Gör. Sevda KÜTÜK

5

Kimya ve Kimyasal İşleme Tekn.

Prof. Dr. Ayşe ŞAHİN YAĞLIOĞLU

6

Makine ve Metal Teknolojileri

Öğr. Gör. Ahmet Doğukan KÖSEOĞLU

7

Mimarlık ve Şehir Planlama

Doç. Dr. Berkant KONAKOĞLU

8

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Tekn.

Dr. Öğr. Üyesi Engin KAYNAR

9

Tasarım

Öğr. Gör. Melike CİLOŞOĞLU

 

FARABİ ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMI BÖLÜM KOORDİNATÖRLÜKLERİ

S.N.

BÖLÜM ADI

KOORDİNATÖR ÖĞRETİM ELEMANI

1

Bilgisayar Teknolojileri

Öğr. Gör. Osman KAYHAN

2

Elektrik ve Enerji

Öğr. Gör. Suat ŞAHİN

3

Elektronik ve Otomasyon

Öğr. Gör. İsmail PEKGÖZ

4

İnşaat

Öğr. Gör. Sevda KÜTÜK

5

Kimya ve Kimyasal İşleme Tekn.

Prof. Dr. Ayşe ŞAHİN YAĞLIOĞLU

6

Makine ve Metal Teknolojileri

Öğr. Gör. Ahmet Doğukan KÖSEOĞLU

7

Mimarlık ve Şehir Planlama

Doç. Dr. Berkant KONAKOĞLU

8

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Tekn.

Öğr. Gör. Mehmet Cem MENTEŞ

9

Tasarım

Öğr. Gör. Melike CİLOŞOĞLU

 

BOLOGNA BÖLÜM KOORDİNATÖRLÜKLERİ

S.N.

BÖLÜM ADI

KOORDİNATÖR ÖĞRETİM ELEMANI

1

Bilgisayar Teknolojileri

Öğr. Gör. Sabri Serkan TAN

2

Elektrik ve Enerji

Öğr. Gör. Bekir Emre ALTUN

3

Elektronik ve Otomasyon

Öğr. Gör. Mehmet ERTAN

4

İnşaat

Öğr. Gör. Sevda KÜTÜK

5

Kimya ve Kimyasal İşleme Tekn.

Prof. Dr. Ayşe ŞAHİN YAĞLIOĞLU

6

Makine ve Metal Teknolojileri

Öğr. Gör. Ahmet Doğukan KÖSEOĞLU

7

Mimarlık ve Şehir Planlama

Dr. Öğr. Üyesi Berkant KONAKOĞLU

8

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Tekn.

Öğr. Gör. Mehmet Cem MENTEŞ

9

Tasarım

Öğr. Gör. Melike CİLOŞOĞLU

 

T.C.

AMASYA ÜNİVERSİTESİ

Amasya Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KOMİSYONLARI

 

YEMEK BURSU VE KISMİ ZAMANLI ÇALIŞMA BAŞVURULARI

DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Başkan

Doç. Dr.

Hasan Hüseyin ÖKTEN

Üye

Öğr. Gör.

İsmail PEKGÖZ

Üye

Öğr. Gör.

Ahmet Doğukan KÖSEOĞLU

Yedek Üye

Öğr. Gör.

Ayhan TETİK

Yedek Üye

Öğr. Gör.

Turhan ARSLAN

 

YATAY GEÇİŞ BAŞVURULARI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Başkan

Doç. Dr.

Berkant KONAKOĞLU

Üye

Dr. Öğr. yesi

Ece AVULOĞLU YILMAZ

Üye

Öğr. Gör.

Tuğba CANER SÖNMEZ

Yedek Üye

Doç. Dr.

Hasan Hüseyin ÖKTEN

Yedek Üye

Öğr. Gör.

Mehmet ERTAN

 

SOSYAL FAALİYET KOMİSYONU

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Başkan

Doç. Dr.

Hasan Hüseyin ÖKTEN

Üye

Doç. Dr.

Berkant KONAKOĞLU

Üye

Öğr. Gör.

Ahmet Doğukan KÖSEOĞLU

Üye

Öğr. Gör.

Mehmet YAKA

Üye

Öğr. Gör.

Sevda KÜTÜK

Üye

Öğr. Gör.

Tuğba CANER SÖNMEZ

Üye

Yüksekokul Sekreteri

Ruhi KILIÇ

Üye

Şef

Mehtap AYDIN AYDOĞDU

 

BİRİM UZAKTAN EĞİTİM KOORDİNATÖRLÜKLERİ

GÖREV

UNVAN

AD SOYAD

Birim Koordinatörü

Prof. Dr.

Ayşe ŞAHİN YAĞLIOĞLU

Elektrik (Uzem)

Program Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr.

Abdurrahman ERCİYAS

Mekatronik (Uzem)

Program Koordinatörü

Öğr. Gör.

Ayhan TETİK