Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Hasan Hüseyin Ökten huseyin.okten@amasya.edu.tr 6320
Dr. Öğr. Üyesi Aslıhan İstanbullu aslihan.babur@amasya.edu.tr 6336
Dr. Öğr. Üyesi Başak Akyürek basak.akyurek@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ece Avuloğlu Yılmaz ece.yilmaz@amasya.edu.tr 6352
Dr. Öğr. Üyesi Mesut Türk mesut.turk@amasya.edu.tr 6313
Öğr. Gör. Osman Kayhan osman.kayhan@amasya.edu.tr 6353
Öğr. Gör. Sabri Serkan Tan sstan@amasya.edu.tr 6355
Elektrik ve Enerji Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Abdurrahman Erciyas abdurrahman.erciyas@amasya.edu.tr 6356
Öğr. Gör. Bekir Emre Altun emre.altun@amasya.edu.tr 6347
Öğr. Gör. Suat Şahin suat.sahin@amasya.edu.tr 6345
Elektronik ve Otomasyon Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Şenol Toprak senol.toprak@amasya.edu.tr 6327
Öğr. Gör. Ayhan Tetik ayhan.tetik@amasya.edu.tr 6326
Öğr. Gör. İsmail Pekgöz ismail.pekgoz@amasya.edu.tr 6323
Öğr. Gör. Mehmet Ertan mehmet.ertan@amasya.edu.tr 6328
Öğr. Gör. Nail Altıntaş nail.altintas@amasya.edu.tr 6325
İnşaat Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Burçin Şenol Şeker senol.seker@amasya.edu.tr 1710
Doç. Dr. Boğaçhan Başaran bogachan.basaran@amasya.edu.tr 6307
Öğr. Gör. Mehmet Ali Selvi mehmet.selvi@amasya.edu.tr 6318
Öğr. Gör. Sevda Kütük sevda.kutuk@amasya.edu.tr 6312
Öğr. Gör. Turhan Arslan turhan.arslan@amasya.edu.tr 6317
Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojisi Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Ayşe Şahin Yağlıoğlu ayse.yaglioglu@amasya.edu.tr 6358
Prof. Dr. Serdar Karaböcek serdar.karabocek@amasya.edu.tr 6349
Doç. Dr. Aslı Beyler Çiğil asli.beyler@amasya.edu.tr 6348
Doç. Dr. Levent Semiz levent.semiz@amasya.edu.tr 6339
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Ahmet Doğukan Köseoğlu ahmet.koseoglu@amasya.edu.tr 6311
Öğr. Gör. Mehmet Balta mehmet.balta@amasya.edu.tr 6321
Öğr. Gör. Salih Güvercin salih.guvercin@amasya.edu.tr 6319
Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Berkant Konakoğlu berkantkonakoglu@amasya.edu.tr 6344
Öğr. Gör. Ahmet Deger Tütenk ahmet.tutenk@amasya.edu.tr 6337
Öğr. Gör. Fatih Yolcu fatih.yolcu@amasya.edu.tr 6305
Öğr. Gör. Mustafa Yazıcı mustafa.yazici@amasya.edu.tr 6334
Öğr. Gör. Serhat Şenses serhat.senses@amasya.edu.tr 6335
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Engin Kaynar engin.kaynar@amasya.edu.tr 6310
Dr. Öğr. Üyesi Saliha Özarslan saliha.ozarslan@amasya.edu.tr 6351
Öğr. Gör. Mehmet Yaka mehmet.yaka@amasya.edu.tr 6322
Öğr. Gör. Mehmet Cem Menteş mehmet.mentes@amasya.edu.tr 6315
Tasarım Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Erkan Türkmen Dönmez eturkmen.donmez@amasya.edu.tr 6338
Öğr. Gör. Ayçin Taşoluk aycin.tasoluk@amasya.edu.tr 6324
Öğr. Gör. Esra Ok Zöhra esra.ok@amasya.edu.tr 6314
Öğr. Gör. Melike Ciloşoğlu melike.solmaz@amasya.edu.tr 6329
Öğr. Gör. Pınar Uysal pinar.uysal@amasya.edu.tr 6316
Öğr. Gör. Tuğba Caner Sönmez tugba.caner@amasya.edu.tr 6332